Rok szkolny 2014/2015

Niezapomniana lekcja wf na Zimowym Narodowym.

Więcej…Publicznego Gimnazjum nr 1  znaleźli się wśród 30 laureatów konkursu fotograficznego "WF NA ZIMOWYM NARODOWYM - Stop Zwolnieniom z WF-u".
W nagrodę 11 grudnia zostali zaproszeni wraz z opiekunami na lekcję wf na Stadionie z gwiazdami polskiego sportu. Rozgrzewkę prowadziła Anna Lewandowska:):)Wśród gwiazd znaleźli się również: Agnieszka Rylik, Otylia Jędrzejczak, Mariusz Czerkawski, Artur Siódmiak i Cezary Trybański. Nagrodzonym uczniom gratulował Minister Sportu i Turystyki Andrzej Biernat.
galeria zdjęć

Więcej…

 

Andrzejki 2014

Więcej…Więcej…

galeria zdjęć

 

zdjęcie miesiąca-wrzesień

 

Więcej…Więcej…

galeria zdjęć

 

Dzień Misia 2014

Więcej…Więcej…Więcej…Więcej…Więcej…

galeria zdjęć

 

Warsztaty dziennikarsko – literackie

Więcej…W dniu 12 listopada 2014 r. odbyły się warsztaty dziennikarsko – literackie dla uczniów naszej szkoły zorganizowane przez bibliotekę szkolną. Prowadzili je dziennikarze ze Stowarzyszenia Dziennikarzy i Dokumentalistów „Koncentrat” z Warszawy w ramach projektu „Wspólny mianownik. Od/nowa”. Jest on realizowany w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury – Ojczysty – dodaj do ulubionych. W warsztatach wzięło udział 16 osób z klas I – III i koła literackiego działającego w szkole. Zajęcia obejmowały zadania podnoszące kompetencje  językowe i komunikacyjne poprzez zabawę słowami.

Więcej…

 
Więcej artykułów…