Reklama

Rok szkolny 2014/2015

Pasjans z Marszałkiem - pytanie 1

Pytanie 1.

Co ma wspólnego J. Piłsudski z „Wielką Improwizacją”?

Wskazówka : W celi księdza Piotra znajdziesz imię wskrzesiciela Polski. Podaj je. Następnie wykonaj proste działanie matematyczne!

 

III Ogólnopolski Turniej „Mistrzowie Białego Orlika”

Więcej…

24 lutego na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się III Ogólnopolski Turniej „Mistrzowie Białego Orlika”. Zespół z Pionek po zaciętej walce w finale zajął II miejsce, ustępując ekipie z Sanoka, ostatnie miejsce na podium przypadło Elblągowi.

W Turnieju wzięło udział 12 drużyn z całej Polski – po dwie drużyny z Mikołowa i Elbląga oraz reprezentanci Sanoka, Płońska, Pionek, Sieciechowic, Strzegomia, Skierniewic, Malborka i Oleśnicy.

galeria zdjęć

Więcej…

 

Spotkanie z medalistami Mistrzostw Świata w piłce ręcznej

Więcej…
Spotkać brązowych medalistów Mistrzostw Świata w piłce ręcznej to jest to. Taką okazję mieli nasi uczniowie 23 lutego.W role instruktorów w hali stołecznego Torwaru wcieliło się siedmiu brązowych medalistów ostatnich Mistrzostw Świata w piłce ręcznej w Katarze. Rozgrzewkę z piłkami i ćwiczenia na torze prowadzili Michał Daszek i Adam Wiśniewski. Uczniowie rozegrali również krótkie mecze, które sędziowali Mariusz Jurkiewicz i Kamil Syprzak. Wielką atrakcją było zmierzenie się w rzutach karnych z Marcinem Wicharym. Autografy składali i do wspólnych zdjęć pozowali Marcin Lijewski, Krzysztof Lijewski, Piotr Chrapkowski czy Artur Siódmiak.


galeria zdjęć

 

Zimowo, sportowo i rodzinnie

Więcej…                            Głośno, radośnie i bardzo rodzinnie było w sobotę 21 lutego od godz. 9.00 na lodowisku przy PG1. W konkurencjach sportowych na łyżwach brali udział nie tylko uczniowie, ale także ich rodzice. Młodzież zaprezentowała swoje umiejętności łyżwiarskie w pokazie "freestyle" oraz w tańcu na lodzie. Licznie zgromadzona publiczność mogła obejrzeć mecz hokeja "Orlik kontra Orlik" oraz dopingować rodziców i nauczycieli biorących udział  w torze przeszkód. W trakcie trwania imprezy wszyscy mogli rozgrzać się pyszną, gorącą grochówką i herbatą.

galeria zdjęć 

 

Trening hokeja na lodzie

Więcej…         W sobotę 14 lutego na lodowisku Biały Orlik
przy ul. Leśnej 1 odbył się wspólny trening hokeja
na lodzie młodzieżowej drużyny ROLA-Radom
z drużyną Orlika Pionki. Całe szkolenie prowadził Dariusz Wróblewski były zawodnik obecnie trener hokeja
w radomskim klubie hokejowym.

Na zakończenie treningu pomiędzy klubami rozegrany został towarzyski mecz hokeja na lodzie.
Spotkanie trwało 40 min (2x20min), było bardzo wyrównane i padło wiele bramek. Pojedynek zakończył się wynikiem 18-17 dla gospodarzy.
galeria zdjęć 

 
Więcej artykułów…