Reklama

Rok szkolny 2015/2016

Konkurs „Ochrona klimatu w mojej okolicy”

Więcej…Uczniowie z Gimnazjum nr 1 odnieśli sukcesy w konkursie „Ochrona klimatu w mojej okolicy”. Praca pt. „Klima Pionki, czyli ochrona klimatu w mojej okolicy!” wykonana przez Paulinę Wierzbińską, Aleksandrę Pietras, Mateusza Pinkowskiego, Patryka Sterczewskiego otrzymała jedną z czterech głównych nagród, przyznanych w konkursie.

Więcej…

 

Moja Mała Ojczyzna

Więcej…
Ponad 160 autorów nadesłało fotografie na XIX Regionalny Konkurs Fotograficzny "Moja Mała Ojczyzna” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu pod patronatem Prezydenta Miasta Radomia oraz Dyrektora Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Radomiu.
Celem konkursu było zaprezentowanie swojego miejsca zamieszkania i najbliższej okolicy, a także ocalenie od zapomnienia charakterystycznych miejsc dla regionu.

galeria zdjęć

Więcej…

 

PODWÓRKO NIVEA

Więcej…

Zapraszamy do udziału w akcji : „Podwórko NIVEA” w Twoim mieście.

PODWÓRKO NIVEA to wyjątkowe Rodzinne Miejsce Zabaw. Powstanie w lokalizacjach, które zbiorą najwięcej Waszych głosów.
Uczestnikiem głosowania może być osoba, która ukończyła 18 lat lub osoba w wieku co najmniej 16, lat za zgodą przedstawiciela ustawowego. Szczegóły w regulaminie.

Więcej…

 

Dzień Flagi

    

Więcej…
Dzień Flagi Rzeczypospolitej to święto państwowe obchodzone 2 maja i skupiające uwagę na symbolach państwowości polskiej, a w szczególności na Fladze RP. Święto to ma na celu propagowanie wiedzy o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych, które na przestrzeni wieków ulegały zmianie.

W naszej szkole rokrocznie akcentujemy Dzień Flagi. W tym roku również. Dlatego do szkoły przyszliśmy w ubraniach białych i czerwonych :)

 

Zasady rekrutacji

 ZASADY REKRUTACJI DO GIMNAZJUM PROWADZONEGO PRZEZ GMINĘ MIASTO PIONKI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

PODSTAWA PRAWNA

1.Ustawa o Systemie Oświaty z 7 września 1991r. z późniejszymi zmianami,
2.Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 2 listopada 2015 r.,
3.Zarządzenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty z dnia 12 stycznia 2016r.,
4.Zarządzenie nr 23 Burmistrza Miasta Pionki z dnia 29 lutego 2016 r.

§ 1. Ustala się następujące kryteria przyjmowania do klas pierwszych gimnazjum na rok szkolny 2016/2017:

Więcej…

 

Zwycięzca quizu Water Explorer

Więcej…Łukasz Żaczek z Gimnazjum nr 1 w Pionkach został zwycięzcą quizu organizowanego z okazji World Water Week przez program Water Explorer. Codziennie podczas tygodnia dla wody trzeba było odpowiadać na pytania zamieszczane na twitterze lub facebooku i wykazać się niezwykłą znajomością wiedzy. Nagrodą w konkursie jest kamera do nagrywania w zwolnionym tempie, która już jest w rękach właściciela. W tym roku szkolnym jest kolejna edycja międzynarodowego programu „Badacz Wody”, w którym uczniowie z Gimnazjum nr 1 w Pionkach aktywnie biorą udział. Badacz Wody jest atrakcyjnym i inspirującym programem edukacyjnym, który daje tysiącom uczniów na całym świecie możliwość przeprowadzenia wspólnych działań związanych z wodą. Łukasz serdecznie gratulujemy sukcesu!!!

 
Więcej artykułów…
Odsłon : 2522101
Kalendarz
«  maj 2016  »
pwścpsn
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031