Reklama

Rok szkolny 2016/2017

Łukasz z PG 1 laureatem Konkursu Chemicznego

Więcej…

Tegoroczny Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii organizowany przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty dobiegł końca. Uczeń z Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Pionkach Łukasz Żaczek z klasy 3c, pod kierunkiem Pani Edyty Rutkowskiej, zdobył tytuł laureata. Łukasz jest jedynym uczniem z Pionek, który znalazł się w finale i odniósł duży sukces. Musiał przejść przez 3 etapy konkursu, którego zakres przekracza podstawę programową z chemii w gimnazjum.

Więcej…

 

Nauka z KAHOOT w PG nr 1

Więcej…


W ostatnim tygodniu przed przerwą świąteczną uczniowie PG nr 1 mieli okazję uczyć się języka angielskiego poprzez zabawę za pomocą platformy Kahoot. Kahoot to darmowa platforma do tworzenia i przeprowadzania interaktywnych quizów. Uczniowie wykorzystują urządzenia mobilne (telefony i tablety), które na co dzień są zabronione podczas lekcji. Jest też element rywalizacji, poprawne odpowiedzi są nagradzane i na koniec podany jest zwycięzca. 

Zobaczcie zdjęcia.

Więcej…

 

Lekcja w-f na Zimowym Narodowym

Więcej…Już drugi raz uczniowie PG 1 w Pionkach uczestniczyli w lekcji wf – u na Zimowym Narodowym.  Zdjęcie pt. LOVE WF znalazło się wśród 25 wyróżnionych zdjęć w konkursie zorganizowanym przez  fundację Marcina Gortata „Mierz wysoko” oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki .
Ponad 600 dzieci z całej Polski, gwiazdy sportu i telewizji oraz urodziny Urszuli Radwańskiej - to wszystko wydarzyło się 7 grudnia podczas drugiej edycji wydarzenia „WF na Zimowym Narodowym”.

galeria zdjęć

Więcej…

 

Konkurs fotograficzny ,,Mój powiat w obiektywie".

Więcej…Więcej…
Julia Janas z klasy IIc 30 listopada 2016 wzięła udział w podsumowaniu V edycji konkursu fotograficznego ,,Mój powiat w obiektywie’. Uczennica zajęła drugie miejsce
i otrzymała bon o wartości 500 zł. Jej zdjęcie wzbudziło wielkie zainteresowanie
i zostało docenione przez jury. Serdecznie gratulujemy Julii i życzymy dalszych sukcesów.

 

Konkursu pt. ,,Drzewa tętniące życiem".

Więcej…29.11.16r. Julia Dziekan z klasy 2c zdobyła trzecie miejsce w dziedzinie fotografii w XXVI edycji regionalnego konkursu pt. ,,Drzewa tętniące życiem". Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych sukcesów.

 

Andrzejki 2016

Więcej…Wieczór andrzejkowy był okazją do miłego spotkania. Zgodnie z tradycją, zabawę połączyliśmy z wróżbami, które potraktowane z przymrużeniem oka sprawiły nam dużo radości :-) Wróżby w ramach projektu edukacyjnego- przygotowali: Kacper  Nawrotek kl. 2b, Bartłomiej Lament kl. 3c, Klaudia Dziedzic kl. 2b, Milena Jelonkiewicz kl. 2b, Aleksandra Boryczka kl. 2b, Mateusz Modzelewski kl. 2c. Uczniów tych dzielnie wspierał Samorząd Uczniowski.

galeria zdjęć

 
Więcej artykułów…
Odsłon : 2962942
Kalendarz
«  marzec 2017  »
pwścpsn
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031