Reklama

Rok szkolny 2016/2017

Lekcja w-f na Zimowym Narodowym

Więcej…Już drugi raz uczniowie PG 1 w Pionkach uczestniczyli w lekcji wf – u na Zimowym Narodowym.  Zdjęcie pt. LOVE WF znalazło się wśród 25 wyróżnionych zdjęć w konkursie zorganizowanym przez  fundację Marcina Gortata „Mierz wysoko” oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki .
Ponad 600 dzieci z całej Polski, gwiazdy sportu i telewizji oraz urodziny Urszuli Radwańskiej - to wszystko wydarzyło się 7 grudnia podczas drugiej edycji wydarzenia „WF na Zimowym Narodowym”.

galeria zdjęć

Więcej…

 

Konkurs fotograficzny ,,Mój powiat w obiektywie".

Więcej…Więcej…
Julia Janas z klasy IIc 30 listopada 2016 wzięła udział w podsumowaniu V edycji konkursu fotograficznego ,,Mój powiat w obiektywie’. Uczennica zajęła drugie miejsce
i otrzymała bon o wartości 500 zł. Jej zdjęcie wzbudziło wielkie zainteresowanie
i zostało docenione przez jury. Serdecznie gratulujemy Julii i życzymy dalszych sukcesów.

 

Konkursu pt. ,,Drzewa tętniące życiem".

Więcej…29.11.16r. Julia Dziekan z klasy 2c zdobyła trzecie miejsce w dziedzinie fotografii w XXVI edycji regionalnego konkursu pt. ,,Drzewa tętniące życiem". Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych sukcesów.

 

Andrzejki 2016

Więcej…Wieczór andrzejkowy był okazją do miłego spotkania. Zgodnie z tradycją, zabawę połączyliśmy z wróżbami, które potraktowane z przymrużeniem oka sprawiły nam dużo radości :-) Wróżby w ramach projektu edukacyjnego- przygotowali: Kacper  Nawrotek kl. 2b, Bartłomiej Lament kl. 3c, Klaudia Dziedzic kl. 2b, Milena Jelonkiewicz kl. 2b, Aleksandra Boryczka kl. 2b, Mateusz Modzelewski kl. 2c. Uczniów tych dzielnie wspierał Samorząd Uczniowski.

galeria zdjęć

 

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

Więcej…25. 11. 2016r. w naszym gimnazjum po raz kolejny uczczono Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie pojawili się na zajęciach z ulubionymi pluszakami. Dodatkowo domową atmosferę podkreślały kapcie ( bambosze, papucie), w których młodzież poruszała się po korytarzach i salach.Uczniowie przystąpili również do konkursu wiedzy na temat historii pluszowego misia oraz najbardziej popularnych misiów na świecie. Każda klasa otrzymała kartę z 12 pytaniami. Zadanie było nietypowe, ponieważ odpowiedzi na pytania były zakodowane w kody QR -   uczniowie musieli posłużyć się swoimi telefonami komórkowymi, zeskanować kod, by odczytać odpowiedź, a następnie dopasować ją do odpowiedniego pytania.Było wesoło i kolorowo. Popatrzcie na zdjęcia!

 

 

Warsztaty szkoleniowe "Współpraca międzynarodowa szkoły"

Więcej…24.10.2016 r. uczniowie oraz nauczycielki języka angielskiego, Karolina Ditrych, oraz języka niemieckiego, Paulina Tumidajewicz, wzięli udział w warsztatach szkoleniowych  "Współpraca międzynarodowa szkoły" w siedzibie MSCDN w Radomiu. Szkolenie prowadzone było przez specjalistów działających w stowarzyszeniu MORENA i dotyczyło warunków uczestnictwa w wyjazdach uczniów i nauczycieli w ramach programu Erasmus+. Uczniowie mogli zapoznać się z zasadami funkcjonowania programu, natomiast nauczyciele poznawali specyfikę formułowania wniosku. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz ogromną wiedzę dotyczącą udziału w programie Erasmus+. Mogli się także podzielić swoimi spostrzeżeniami oraz czerpać wiedzę na temat programu od innych uczestników szkolenia.  

P. Tumidajewicz, K. Ditrych

 
Więcej artykułów…
Odsłon : 3112936
Kalendarz
«  sierpień 2017  »
pwścpsn
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031