Sukcesy uczniów

Badacze wody z PG1 zdobyli 1 miejsce na świecie

Więcej…
PG 1 najlepsze na świecie!

Zespół Eko PG 1 Pionki jest najlepszym zespołem na świecie i zdobył I miejsce w międzynarodowym finale konkursu Badacz Wody. Wyprzedziliśmy pozostałe 10 krajów (Niemcy, Francję, Wielką Brytanię Irlandię, Włochy, Hiszpanię, Bermudy, Szwajcarię, RPA i Turcję). Finał międzynarodowy konkursu odbył się w dniu 1 października 2015r. w siedzibie Banku HSBC w Warszawie, gdzie połączyliśmy się na żywo z pozostałymi finalistami.

Więcej…

Laureaci konkursów filmowych i fotograficznych.

Więcej…

1 września 2015 zostały ogłoszone wyniki i wręczono nagrody w konkursach zorganizowanych przez Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej – Szczep Drużyn Środowiskowych „Puszcza” w Pionkach.

W konkursie na dokument filmowy związany z ruchem oporu
i miejscami martyrologii na terenie Pionek i okolic pierwsze miejsce ex aequo zajęły filmy uczennic PG1:

I miejsce: Magdalena Brzozowska za film „Pomniki II Wojny Światowej” – opiekun Krzysztof Capiga,
I miejsce: Klaudia Cygan za film „Historie II Wojny Światowej” - opiekun Krzysztof Capiga.

W konkursie fotograficznym na zdjęcie o tematyce związanej z ruchem oporu i miejscami martyrologii na terenie Pionek i okolic nagrodzono w kategorii szkoły gimnazjalne trzy prace uczniów PG1:

I miejsce: Helena Wąsik - opiekun Krzysztof Capiga,
II miejsce: Adrian Białek - opiekun Krzysztof Capiga,
III miejsce: Eliza Mazur – opiekun Marzena Woźnica.

Dyplomy i atrakcyjne nagrody zostały wręczone laureatom po uroczystościach związanych z obchodami w Pionkach 76 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej przez Burmistrza Miasta Pionki Romualda Zawodnika, Zastępcę Burmistrza Jolantę Sarnecką-Buczek i Harcmistrz Agatę Wyroślak.

Nagrody w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Więcej…
             6 marca 2015 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej (etap miejski)-„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. Nasze gimnazjum reprezentowali: Klaudia Rogalska, Eliza Mazur, Kacper Kalbarczyk i Michał Krzysztofik.
W II grupie wiekowej (szkoły gimnazjalne) pierwsze miejsce zdobył Michał Krzysztofik, a druga była Ewelina Mazur. Gratulujemy.