Orlik 2013

III Ogólnopolski Turniej „Mistrzowie Białego Orlika”

Więcej…

24 lutego na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się III Ogólnopolski Turniej „Mistrzowie Białego Orlika”. Zespół z Pionek po zaciętej walce w finale zajął II miejsce, ustępując ekipie z Sanoka, ostatnie miejsce na podium przypadło Elblągowi.

W Turnieju wzięło udział 12 drużyn z całej Polski – po dwie drużyny z Mikołowa i Elbląga oraz reprezentanci Sanoka, Płońska, Pionek, Sieciechowic, Strzegomia, Skierniewic, Malborka i Oleśnicy.

Więcej…

Trening hokeja na lodzie

Więcej…W sobotę 14 lutego na lodowisku Biały Orlik przy ul. Leśnej 1 odbył się wspólny trening hokeja na lodzie młodzieżowej drużyny ROLA-Radom z drużyną Orlika Pionki. Całe szkolenie prowadził Dariusz Wróblewski były zawodnik obecnie trener hokeja w radomskim klubie hokejowym. Na zakończenie treningu pomiędzy klubami rozegrany został towarzyski mecz hokeja na lodzie. Spotkanie trwało 40 min (2x20min), było bardzo wyrównane i padło wiele bramek, ostatecznie pojedynek zakończył się wynikiem 18-17 dla gospodarzy.

III powiatowe zawody na lodowisku

Więcej…

11 lutego na lodowisku przy ul. Leśnej 1 rozegrane zostały powiatowe zawody łyżwiarskie. Na starcie stanęło 69 uczestników z Pionek
i Radomia.
 Zawody polegały na indywidualnej rywalizacji w jak najszybszym pokonaniu toru przeszkód rozmieszczonego na lodowisku. Uczestnicy rywalizowali w ośmiu kategoriach.

Więcej…

Turniej mini hokeja na lodzie

Więcej…W trakcie ferii zimowych we wtorek 27 stycznia na lodowisku „Biały Orlik” przy ul. Leśnej 1 został rozegrany turniej mini hokeja na lodzie.

Organizatorami zawodów było Publiczne Gimnazjum nr 1 oraz UKS „Orlik Pionki”.Do rozgrywek zgłosiło się sześć czteroosobowych zespołów.
Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, gdzie rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Każde spotkanie trwało 2x5min. Zwycięzcy swoich grup grali w finale o pierwsze miejsce, zespoły które zajęły drugą pozycję rywalizowały o miejsce trzecie.

Więcej…

III Szkolne Mistrzostwa Pionek w Łyżwiarstwie

Więcej…W dniu 15.01.2015r. na lodowisku przy Publicznym Gimnazjum nr 1 odbyły się III Łyżwiarskie Mistrzostwa Pionek.
Do rywalizacji przystąpiła Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 oraz w komplecie dwa gimnazja